Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber C

101,99 lei

Stoc epuizat

SKU: 470-ACMN Categorie:

Descriere

Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber C

Informații suplimentare

Culoare

Silver

Producator

DELL

Garantie

0

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber C”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *