HP 5m Single-Mode LC/LC Fibre Channel Cable

211,99 lei

Stoc epuizat

SKU: AK346A Categorie:

Descriere

HP 5m Single-Mode LC/LC Fibre Channel Cable

Informații suplimentare

Producator

HPE

Garantie

12

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „HP 5m Single-Mode LC/LC Fibre Channel Cable”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *