HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl

2.078,99 lei

Stoc epuizat

SKU: QK729A Categorie:

Descriere

Lifecycle

  • Obsolete Date 30-06-2022
  • End of support date 30-06-2027

Specifications

  • Product dimensions (H x W x D) 19.36 x 3.18 x 27.94 in
  • Weight 0.25 lb
  • Minimum dimensions ( H x W x D) 49.17 x 8.08 x 70.97 cm
  • Weight 0.11 kg

Quickspecs

Compatible products

Documents

Informații suplimentare

Producator

HPE

Garantie

12

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *