Multi Mode Fibre Transceiver (300m) D-link, DEM-431XT; Standard Compliance: IEEE-802.3ae/

1.326,14 lei

Stoc epuizat

SKU: DEM-431XT Categorie:

Descriere

Multi Mode Fibre Transceiver (300m) D-link, DEM-431XT; Standard Compliance: IEEE-802.3ae/ 10GBASE-SR; Fibre Channel FC-PI Standard: 1200-Mx-SN-I; Speed: 10 Gbps; Duplex LC connector; Single-direction; Wavelength: 850 nm; Power/ Maximum Input Current: 3.3 V:300 mA; Minimum/ Maximum Power Budget: 4.6 dB/ 10.1 dB;

Informații suplimentare

Producator

D-LINK

Garantie

60

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Multi Mode Fibre Transceiver (300m) D-link, DEM-431XT; Standard Compliance: IEEE-802.3ae/”

Adresa ta de email nu va fi publicată.