Cablu Lindy LY-46402, Fibre Optic LC/LC OM3F, 50m

840,89 lei

Stoc epuizat

SKU: LY-46402 Categorie:

Descriere

  • 2 x LC Male to 2 x LC Male 
  • Twin Zip, Multimode 50/125µm fibre
  • Total immunity to electrical and electromagnetic interference (EMI)
  • 3mm OD, LS0H cable

Informații suplimentare

Pentru

Transfer date

Lungime

peste 5m

Tip cablu

None

Producator

LINDY

Garantie

24

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Cablu Lindy LY-46402, Fibre Optic LC/LC OM3F, 50m”

Adresa ta de email nu va fi publicată.

21 − = 12